Haberler

Şimdiye kadar 800 terörist öldürüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şimdiye kadar 800 terörist öldürüldü

TÜGVA Gençlik Buluşması’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı harekatında öldürülen terörist sayısı ile ilgili ‘Şimdiyi kadar 800 terörist ila cehenneme zümera’ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen TÜGVA Gençlik Buluşması’nda konuşuyor.

Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı harekatında 800 terörisitin öldürüldüğünü açıklayan Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şöyle:

TÜGVA’nın kıymetli mensupları, değerli kardeşlerim, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Milletin evine, bu gazi mekana hoş geldiniz. Bu çevrede 29 şehidimiz var, 36 gazimiz var. Bugün de Afrin’den hamdolsun, teröristlerden 800 tanenin işi bitti, ila cehenneme zümera. Akşama kadar bu sayı daha da artacak. Bizim de 20 civarında, 25 kadar şehidimiz var. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Gençlerimizin eğitim öğretimden iş hayatına, spordan aileye kadar tüm meseleleri ile yakından ilgilenmek üzere kurulan vakfımıza çalışmalarında Rabbim’den muvaffakiyet diliyorum. Burada bir kitap kafe denmiş ama ben kıraathane diyelim diyorum. Kafe bizim değil. Kıraathanesi ile yürüttüğü projelerle, yayınları ile her geçen gün daha da büyüyen TÜGVA çatısı altındaki tüm kardeşlerime buradan selamlarımı iletiyorum.

TIMETURK

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu